23 results in search
2 photos
Highway 62 Summers AR 72769
$89,900
-$5,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 138

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
Highway 62 Summers AR 72769
$114,900
-$4,100
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 138

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
Young Summers AR 72769
$129,900
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 138

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
20695 Burgess Summers AR 72769
$150,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,126
Days on Market: 53

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
Young Summers AR 72769
$154,900
-$5,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 138

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
Young Summers AR 72769
$159,900
-$10,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 138

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
Highway 62 Summers AR 72769
$169,900
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 138

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
22389 North Summers AR 72769
$199,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,140
Days on Market: 32

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
Highway 62 Summers AR 72769
$239,900
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 138

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
TBD Cincinnati Creek Summers AR 72769
$250,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
10768 Elms Summers AR 72769
$285,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,792
Days on Market: 310

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
10768 Elms Summers AR 72769
$285,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,792
Days on Market: 187

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
10768 Elms Summers AR 72769
$285,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 187

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
12969 Cincinnati Summers AR 72769
$315,000
Beds: 5
Baths: 1
Sq Ft: 2,392
Days on Market: 88

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
12969 Cincinnati Summers AR 72769
$315,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 88

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
22496 Highway 62 Summers AR 72769
$335,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,603
Days on Market: 48

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
22372 North Summers AR 72769