30 results in search
24 photos
1123 Greenwich Russellville AR 72801
$170,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,276
Days on Market: 440

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
1904 Knoxville Russellville AR 72802
$192,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,479
Days on Market: 2

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
500 Upper McGuire Russellville AR 72802
$194,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,276
Days on Market: 74

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
208 Fir Russellville AR 72802
$199,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,664
Days on Market: 34

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
905 17th Russellville AR 72801
$235,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,928
Days on Market: 216

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
309 Preston Russellville AR 72802
$260,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,784
Days on Market: 8

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
2708 Mobile Russellville AR 72802
$269,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,949
Days on Market: 110

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
201 Shore Russellville AR 72802
$279,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 37

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
2007 White Oak Russellville AR 72802
$279,500
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,005
Days on Market: 16

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
14 Water Oak Russellville AR 72802
$295,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,384
Days on Market: 247

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
214 Canterbury Russellville AR 72802
$299,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,376
Days on Market: 188

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1406 Shalimar Russellville AR 72802
$300,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,103
Days on Market: 214

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
1100 Lindsey Russellville AR 72801
$310,000
-$8,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,621
Days on Market: 32

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
607 Old Post Russellville AR 72802
$319,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,288
Days on Market: 46

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
325 Crestwood Russellville AR 72802
$324,500
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,870
Days on Market: 29

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
604 Seattle Russellville AR 72801
$334,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,663
Days on Market: 494

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
123 Hillcrest Russellville AR 72802
$335,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,351
Days on Market: 7

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
35 Rachel Russellville AR 72802
$339,000
-$10,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,995
Days on Market: 188

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
1817 Janie Francis Russellville AR 72801
$349,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,914
Days on Market: 64

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
2303 5th Russellville AR 72801
$360,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,340
Days on Market: 59

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
763 Becky Russellville AR 72802
$365,000
-$12,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 3,233
Days on Market: 51

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
118 Forest Russellville AR 72802
$380,000
-$15,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,070
Days on Market: 59

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
126 Salmon Russellville AR 72802
$389,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,743
Days on Market: 194

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
49 Castle Rock Russellville AR 72802
$415,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,731
Days on Market: 177

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
115 Hillcrest Russellville AR 72802
$419,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,918
Days on Market: 4
Open: 5/25/26 4 PM - 6 PM

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
2816 Honeysuckle Russellville AR 72801
$499,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,548
Days on Market: 712

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
1521 Skyline Vista Russellville AR 72802
$599,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,700
Days on Market: 145

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
8 Ridgeline Russellville AR 72802
$625,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,045