124 results in search
26 photos
808 Beverly Harrison AR 72601
$145,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,061
Days on Market: 28

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
224 Allen Harrison AR 72601
$147,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 978
Days on Market: 84

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
603 Ash Harrison AR 72601
$149,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 91

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1104 Lucille Harrison AR 72601
$149,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,224
Days on Market: 25

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
9513 Highway 62 Harrison AR 72601
$159,000
-$10,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 1,260
Days on Market: 147

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
1103 Wilson Harrison AR 72601
$159,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,520
Days on Market: 2

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
914 Spruce Harrison AR 72601
$171,000
-$9,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 25

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1004 Spruce Harrison AR 72601
$174,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,639
Days on Market: 5

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
6555 AR-392 Harrison AR 72601
$179,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,356
Days on Market: 130

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
5124 Creel Harrison AR 72601
$179,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,492
Days on Market: 3

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
118 Brewer Harrison AR 72601
$185,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,383
Days on Market: 4

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
1015 Walnut Harrison AR 72601
$185,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,236
Days on Market: 26

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
1021 Berry Harrison AR 72601
$190,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,024
Days on Market: 298

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
7516 Highway 7 N Harrison AR 72601
$194,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,860
Days on Market: 28

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
4622 Creel Harrison AR 72601
$199,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,280
Days on Market: 31

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos